Nákupný košík (0 ks | 0,00 €)

Pre firmy

Spoločnosť ITALSILK s.r.o. ponúka firmám, ktoré používajú pri svojich podnikateľských aktivitách pre svojich pracovníkov doplnky ako sú kravaty, šatky, šále a iné doplnky, možnosť veľkého výberu z viacej ako 500 rôznych vzorov kravát a šatiek. Doplnky sú vhodné pre zamestnancov bánk, poisťovní, pre reklamné agentúry a ich partnerov. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre vás pripravíme ponuku.

Na konci roka je milým zvykom poďakovať sa za spoluprácu, ale vymyslieť originálny darček sa pri dlhšom partnerstve stáva problémom.

Veď čo dnes darovať ľuďom, ktorí si môžu kúpiť čokoľvek? Čo naozaj ocenia, keď bežné klišé ako ťažítka, budíky či kalkulačky končia neraz priamo v koši?

Jediné, čoho dnes nie je priveľa, je skutočný prejavený záujem o druhého človeka. Darček, ktorý vymyslíte pre Vášho obchodného partnera osobne, s úctou k tomu, čo ste spoločne dosiahli.

Kvalitný a jedinečný, ale aj zmysluplný, aby sa nestal len ďalším lapačom prachu.

Či hľadáte vhodné ocenenie pre svojich kolegov, originálny darček pre hostí na firemnej recepcii alebo pri inej príležitosti, našou snahou je vyhovieť Vašej individuálnej predstave.

Možnosť okamžitého odberu .V prípade záujmu nás kontaktujte na italsilk@italsilk.sk a my pre vás pripravíme ponuku.

Všeobecné informácie  |  Obchodné podmienky  |  Kontakty
Copyright 2010 ITALSILK. Všetky práva vyhradené. Created by SOYAMEDIA
POTREBUJETE POMOC?
Zavolajte nám na infolinku +421 2 5564 0309